Prenovljena spletna stran TD Koseze

Pred vami se nahaja prenovljena spletna stran Turističnega društva Koseze. Poleg na novo oblikovanih že obstoječih vsebin, smo dodali novo podstran, na kateri so dostopne vse dosedanje številke društvenega glasila Koseški glas. In teh se je v minulih skoraj petnajst letih nabralo že kar 54.

Upamo in si želimo, da boste med prebiranjem in ogledovanjem teh strani našli kaj zanimivega, predvsem pa si želimo čimveč vaših pobud, idej in sporočil, ki jih lahko pošljete na naš elektronski naslov info@td-koseze.si.