Uspela včerajšnja čistilna akcija

Zadnje letošnje čistilne akcije, ki jo je včeraj izpeljalo Turistično društvo Koseze v sklopu akcije ZA LEPŠO LJUBLJANO 2013, se je udeležilo 21 članov Turističnega društva, Društva upokojencev Koseze in krajanov. Čistiti smo gozd ob makadamski cesti, ki povezuje Koseze in Brdo in del brežin potoka Pržanec, ki prejšnji teden zaradi visoke vode in razmočenega terena niso bile dostopne.
Našli smo sedemnajst avtomobilskih pnevmatik, hladilno skrinjo, dve jogi vzmetnici, WC školjko, dva televizorja, kup valovite plastične kritine in za 9 velikih črnih vreč mešanih odpadkov.
Hvala vsem udeležencem in nasvidenje naslednje leto.