Drugič letos smo čistili Koseze

Drugo letošnjo čistilno akcijo v sklopu akcije ZA LEPŠO LJUBLJANO 2022 smo izpeljali danes, v četrtek,7.4.2022. Ker je akcija prejšnji teden zaradi dežja odpadla, smo se danes namenili očistiti področje obeh akcij. V vetrovnem vremenu se je čistilne akcije poleg članov našega društva udeležilo še nekaj krajanov in članov DPM Ljubo Šercer. Z nami je bila tudi najstarejša članica Turističnega društva Koseze, gospa Ika, ki je tudi v 93. letu še vedno pripravljena sodelovati pri družbeno koristnih aktivnostih. Žal za razliko od številnih mimoidočih, ki smo jih povabili k sodelovanju, a so nam odgovorili, da oni gredo na sprehod!

Danes smo čistili brežine potoka Pržanec in njegove pritoke, drugi del udeležencev pa je pobiral odpadke ob gozdni cesti ob obvoznici.